Дані про реєстраційний номер можуть бути внесені в паспорт
ДФСУ на офіційному веб-порталі наворожила, що реєстраційний номер облікової картки платника податків (реєстраційний номер) використовується органами державної влади та органами місцевого самоврядування, юридичними особами незалежно від організаційно-правових форм, включаючи установи Національного банку України, банки та інші фінансові установи, біржі, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, фізичними особами ― підприємцями, а також фізичними особами в усіх документах, які містять інформацію про об'єднання об'єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків.
Відповідно, фізичні особи у випадках передбачених законодавством, мають пред'явити паспорт та надати документальні підтвердження реєстраційного номера.
Таким документом може бути Картка платника податків, що засвідчує реєстрацію фізичної особи у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. Разом з тім замість Картки, як окремого документа, можуть використовуватись дані про реєстраційний номер, внесені до паспорта громадянина України.
Зокрема, будь-яким органом ДФС на прохання фізичної особи до паспорту можуть бути внесені (сьома, восьма або дев'ять п'ята сторінки) дані про реєстраційний номер. Форма даних про реєстраційний номер, що вноситися до паспорта громадянина України, встановлена у додатку 4 до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.
Така відмітка у паспорті є зручною, оскільки достатня пред'явити лише паспорт і відпадає потреба в додатковому документи, що підтверджує реєстрацію платником податків.
- Правова позиція Верховного суду, щодо моменту виникнення обов'язку передачі документації на будинок від попереднього балансоутримувача до ОСББЩодо умов передачі документації на будинок новоствореному об'єднання єднанню співвласників багатоквартирного будинкуПовна версія новини
- Адвокат, Яна Драган, виграла черговий кредитний спір на користь позичальника.Суд за кредитом на користь позичальника. Банку відмовлено у стягненні боргу.Повна версія новини